Oddział Przedszkolny

W Oddziale Przedszkolnym we Włodzicach Wielkich realizowany jest projekt Przedszkola dla wszystkich

przedszkola_dla_wszystkich_715x400Warsztaty z Rodzicami z ruchu rozwijającego

Cała Polska czyta dzieciom i … nasi rodzice też

Z inicjatywy Pani Małgosi – wychowawczyni naszego przedszkola – powstał zwyczaj odwołujący się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Mamy naszych  milusińskich i zaproszeni goście, przed rozpoczęciem zajęć, czytali przedszkolakom swoje ulubione bajki z dzieciństwa. Pomysł spotkał się z bardzo przychylnym odzewem ze strony rodziców.

Dzień Postaci z Bajek i pasowanie na Przedszkolaka

W naszym przedszkolu zorganizowano w tym roku I Dzień Postaci z Bajek. Dzięki temu dzieciaczki mogły wcielić się w swoje ulubione bajkowe postacie Dziewczynki stały się księżniczkami, natomiast chłopcy, w przeważającej większości, obrali rolę superbohaterów. W obchodach Dnia Postaci z Bajek uczestniczyła także pani dyrektor Anna Lelko, która w stroju wróżki, dokonała uroczystego pasowania na Przedszkolaka.

Życie oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2012/2013

Dzieci z oddziału przedszkolnego aktywnie uczestniczyły we wszystkich uroczystościach szkolnych. Współorganizowały także apel z okazji Dnia Matki oraz brały udział w wyciecze do Kowar oraz ognisku szkolnym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Przedszkolaki świętowały również urodziny jednego ze swoich kolegów oraz organizowały własny konkurs na najlepszą konstrukcję z klocków.