21.04.2023 r. w Płuczkach Górnych odbył się konkurs ekologiczny dla klas IV-VI. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Kizyma kl.IV, Bartosz Szeremeta kl.V i Maciej Dmuchowski kl. VI.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.