Uczniowie klasy I ze Szkoły Podstawowej we Włodzicach Wielkich wzięli udział w konkursie „Najpiękniejszy Zajączek Wielkanocny”.
Z ogromną dumą informujemy, że ich praca zdobyła Nagrodę Dyrektora LOK!
Gratulujemy naszym małym artystom – jesteśmy z Was bardzo dumni! Dziękujemy za zaangażowanie i piękne reprezentowanie szkoły. Czekamy na kolejne sukcesy!

