Festyn rodzinny

1 października 2016 roku z inicjatywy Rady Rodziców na boisku szkolnym zorganizowaliśmy II Festyn Rodzinny. Podobnie jak rok temu, dużą atrakcją okazały się dmuchaniec i liczne konkursy z nagrodami. Uroczysko nie udałoby się, gdyby nie zaangażowanie rodziców i grona pedagogicznego. W tym miejscu szczególne wyrazy uznania kierujemy do Pań: Anny Stępnik i Elżbiety Korbiak, które ulepiły przepyszne pierogi. Dziękujemy Paniom Agnieszce Domańskiej, Karolinie Cichej, Karolinie Wieczorek, Dorocie Bakun, Marcie Machniak, Lidii Szeremecie, Stefanii Szeremecie, Beacie Stankiewicz, Annie Pecka, Dorocie Weresiuk, Monice Struś, Bożenie Czujko oraz Alicji Tymkiewicz za upieczenie smakowitych ciast. Dziękujemy również Paniom Alinie Didur, Stefanii Szeremecie i Ewie Grycie za obsługę loterii. Podziękowania kierujemy również do Pań Ewy Majcher, Anny Pecki i Alicji Tymkiewicz, które wzięły na siebie niełatwe zadanie prowadzenia bufetu.  Mamy nadzieję, że zaangażowanie całej społeczności przyczyniło się do pozytywnego odbioru imprezy.