Podobnie jak rok temu nasi uczniowie borą udział w konkursu na „Najpiękniejszą szopkę Bożonarodzeniową” organizowanym przez parafię św. Józefa Oblubieńca w Olszynie. Laureatami w szkolnym etapie konkursu zostali: Emilka Czujko, kl. I, Fabian Zubko kl. II, Marcel Psiuch, kl. II. Mamy nadzieję, że naszym reprezentantom uda się także zwyciężyć w finale.
Konkurs szopek w Olszynie