Z okazji mikołajek nasi uczniowie uczestniczyli w meczu siatkarskim lubińskiego Cuprum. Niesamowite emocje udzieliły się wszystkim, a uczniowie z niekłamanym zapałem dopingowali zespół z Zagłębia Miedziowego.Pomimo późnej pory i dość niekorzystnej aury wszyscy wrócili w świetnych nastrojach.
Mecz siatkarski