Nasza szkoła kolejny rok kontynuuje współpracę z Filharmonią Dolnośląską. Inauguracyjna audycja odbyła się pod hasłem „Co słonko widziało”. Wydaje się, że informacja zawarta w prospekcie informacyjnym najpełniej oddaje klimat tego koncertu, a przede wszystkim tęsknotę za minionymi wakacjami i radość z nowych szkolnych wyzwań. „Cały dzionek słonko po niebie chodziło, czego nie widziało! Na co nie patrzyło! Widziało nasz domek, jak się budzi rankiem, jak Magda na pole niesie mleko dzbankiem?? Widziało też wszystkie nasze wakacyjne przygody, nawet gdy czasem chowało się za chmurką. A gdyby tak raz jeszcze wybrać się ze słońcem w podróż? Dokąd nas zaprowadzi? Przekonajmy się, niech naszym przewodnikiem będzie słoneczna i radosna muzyka!
Wrześniowy koncert Filharmonii