Zajęcia sensoryczne z Panią Kasią.

Uczniowie klasy I zawsze czekają na piątkowe zajęcia sensoryczne. Dziś dowiedzieliśmy się sporo informacji o naszym mózgu. Każdy miał możliwość usiąść na dysku sensorycznym , a potem wyostrzyć wzrok, by zauważyć , jakie zmieniają się kolory.

Na kolejnych zajęciach sensorycznych uczniowie klasy I ćwiczyli dwa paluszki : wskazujący i kciuki. Robiliśmy kuleczki. A potem stworzyliśmy piękne przebiśniegi.