Kolejny raz nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję firmowaną przez Samsung Polska. Tym razem zajęcia z kodowania odbywają się w ramach zajęć świetlicowych we wtorki o godzinie 14:30.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.