W tygodniu poprzedzającym przerwę świąteczno-noworoczną uczniowie z klas I-III brali udział w warsztatach kulinarnych z panią Anną Stępnik. Dzieci wspólnie wykonały tradycyjną i pyszną sałatkę jarzynową.
Projekt kulinarny
W tygodniu poprzedzającym przerwę świąteczno-noworoczną uczniowie z klas I-III brali udział w warsztatach kulinarnych z panią Anną Stępnik. Dzieci wspólnie wykonały tradycyjną i pyszną sałatkę jarzynową.





