Dnia 04.05.2022 r. społeczność szkolna uczciła podczas apelu rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystość przygotowała klasa VI pod opieką pani Joanny Kowalczyk.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.