25 listopada w naszej szkole zorganizowaliśmy uczniom zabawę andrzejkową. Poniżej przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia. Uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych świadczą o udanej zabawie. Najwięcej radości – jak zawsze – sprawiły tradycyjne wróżby andrzejkowe, a dużym powodzeniem cieszyły się tańce i zabawy, z którymi uczniowie zapoznali się w czasie niedawnego Balu Wszystkich Świętych.
Zabawa andrzejkowa