W piątek, 28 kwietnia, w naszej szkole odbył się apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie prezentując montaż słowno-muzyczny przedstawili znaczenie pierwszej polskiej ustawy zasadniczej oraz złożone okoliczności jej ustanowienia. Dość wspomnieć, że była to druga, po amerykańskiej konstytucja na świecie.
Apel z okazji majowej konstytucji