Koncert Filharmonii Dolnośląskiej

Dnia 31.10.2018 r. w naszej szkole odbyła się audycja umuzykalniająca Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry (z gościnnym udziałem zespołu) dla uczniów, pt. „MUZYKA INDIAN AMERYKI PÓŁNOCNEJ”. Podczas koncertu uczniowie dowiedzieli się od zagranicznych artystów o tradycjach, ubiorze, sposobie życia oraz muzyce rdzennych mieszkańców Ameryki.