Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, który wypadł 2 października 2020 roku, w klasach IV-VIII został przeprowadzony konkurs ze znajomości tabliczki mnożenia. Organizatorem był Pan Piotr – nauczyciel matematyki. W każdej klasie została wyłoniona najlepsza trójka. Wyniki kształtowały się następująco:
KLASA IV
1miejsce – Maciej Dmuchowski
2 miejsce – Gabriela Weresiuk
3 miejsce – Nina Kopeć
KLASA V
1miejsce – Patryk Pecka
2 miejsce – Filip Wieczorek
3 miejsce – Kacper Hryniewicz
KLASA VI
1miejsce – Marcel Psiuch
2 miejsce – Julia Stępnik
3 miejsce – Fabian Zubko
KLASA VII
1miejsce – Filip Matusiewicz
2 miejsce – Agata Sobczak
3 miejsce – Aleksander Niezgoda
KLASA VIII
1miejsce – Kornel Przybyła
2 miejsce – Aleksander Didur
3 miejsce – Michał Kot
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności uczniom, którym udało się zająć miejsca na podium.




