W ubiegły piątek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w meczu piłki halowej. Naszym reprezentantom udało się zająć wysokie – czwarte miejsce. Jest oczywiście pewien niedosyt, ponieważ jest to pierwsze z miejsc poza podium. Tak czy inaczej naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Mecz piłki halowej przy SP2 w Lwówku Śląski