Przedszkolaki gimnastykowały paluszek wskazujący. Wyklejały obrazki z bohaterami kreskówek. Przy okazji świetnie się bawiły z Panią Kasią.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.