Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji sprzątania świata. Oczywistym jest przecież, że należy dbać o środowisko naturalne. Ziemię mamy przecież tylko jedną.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.