Wizyta przedstawicieli Zespołu Szkół w Lubomierzu.

Wczoraj mieliśmy przyjemność gościć w Naszej szkole przedstawicieli Zespołu Szkół ponadpodstawowych w Lubomierzu. Podczas wizyty uczniowie klasy ósmej dowiedzieli się wiele ciekawych rzeczy na temat owej placówki. Bardzo dziękujemy gościom za wspólnie spędzony czas😀