5 października w naszej szkole wystawione zostały prace plastyczne uczennicy klasy piątej Zosi Sulik. Wystawa obejmuje kilkadziesiąt prac wykonanych techniką akwarelową. Tematy inspirujące Zosię to przede wszystkim świat przyrody i zwierząt. Oglądamy więc krajobrazy, kwiaty, zwierzęta.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy, Zosi gratulujemy!!!


