Zaczynamy zajęcia sensoryczne z panią Kasią 🌺

Dziś rączki uczniów klasy II przypominały sobie , jak trzeba trzymać nożyczki i nimi pracować . Powstały piękne sowy, które zaprosiły Panią Jesień do naszej szkoły.